Ponúkame Vám, cenovo prijateľné, komfortné apartmány a izby. „A7 Apartments” sa nachádza v centre mesta Komárno v blízkosti mnohých kultúrnych pamiatok, parkov, termálneho kúpaliska, reštaurácii a kaviarní.

Krátkodobé a dlhodobé ubytovanie celkovo 3 apartmány a 4 izby s možnosťou raňajok v reštaurácii nachádzajúcej sa 70m od „A7 Apartments”.

Poloha “A7 Apartments” je vynikajúca či už pre večerné prechádzky historickým centrom mesta ale aj pre ľahkú dostupnosť pamiatok, ktoré by ste pri návšteve mesta nemali nechať nepovšimnuté. Vzdialenosti sú minimálne: Nádvorie Európy 300 metrov, termálne kúpalisko 600m, Pevnosť Komárno 900m. Pre tých aktívnejších je tu možnosť korčuľovania, alebo bicyklovania na cyklotrase lemujúcej mesto. Prajeme Vám príjemný pobyt.

Rezervácia ubytovania: ⟶ tel.č.: +421915512007 ⟶ email: a7.apartments@gmail.com ⟶ online: Booking.com

Akceptujeme nasledovné platobné karty, paypal a Bitcoin.

Strážené parkovisko pre bicykle, motorky. Verejné parkovisko pre osobné autá, vzdialené 20 - 100m od A7 Apartments.

Strážené parkovisko pre bicykle, motorky. Verejné parkovisko pre osobné autá, vzdialené 20 – 100m od A7 Apartments. Vlaková, autobusová stanica “Komárno SK”: 1,5 km , vlaková stanica “Komárom HU”: 1,7 km, obchod potraviny: 0,3 km, supermarket: 0,8 km , reštaurácia: 0,1 km , kaviareň: 0,1 km , rieka Dunaj: 0,2 Km , hranice HU: 0,8 km.

Ďakujeme všetkým našim hosťom za skvelé hodnotenia!