€ 70

Cena zahŕňa: ubytovanie v dvoch dvojlôžkových izbách (rodinnej suite) na 1 noc pre max. 4 osoby, free Wifi, káva/čaj na izbe, základné hygienické potreby

Vybavenie izieb

Dvojposteľová izba + dvojposteľová izba spolu veľkosťou 38 m2 (rodinná suita) sa nachádza na 3. poschodí objektu, 2x kontinentálna posteľ (90x200cm), 1x kontinentálna posteľ (140x200cm), oddelená kúpeľňa s vaňou, oddelené WC, rádio budík, CD prehrávač s rádiom, klimatizácia, interaktívna HbbTV led smart - 40" (web browser, YouTube, A7 stream), free Wifi, trezor, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra - mini kuchyňa. V izbách je samostatne regulovateľné infra kúrenie, v kúpeľni samostatne regulovateľné podlahové kúrenie.

Dvojposteľová izba + dvojposteľová izba spolu veľkosťou 38 m2 (rodinná suita) sa nachádza na 3. poschodí objektu, 2x kontinentálna posteľ (90x200cm), 1x kontinentálna posteľ (140x200cm), oddelená kúpeľňa s vaňou, oddelené WC, rádio budík, CD prehrávač s rádiom, klimatizácia, interaktívna HbbTV led smart – 40″ (web browser, YouTube, A7 stream), free Wifi, trezor, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra – mini kuchyňa. V izbách je samostatne regulovateľné infra kúrenie, v kúpeľni samostatne regulovateľné podlahové kúrenie.